Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu

Szanowni Państwo,

Naszą misją jest wspieranie ludzi, którzy znaleźli się w ciężkiej sytuacji życiowej.

Pomoc społeczna umożliwia przezwyciężanie takich trudnych sytuacji tym, którzy nie są w stanie sami ich pokonać, wykorzystując własne uprawnienia, zasoby czy możliwości.

Naszym mottem są słowa Papieża Polaka: "Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

MOPR w Tarnobrzegu wspiera potrzebujące osoby w wysiłkach zmierzających do zaspokojenia niezbędnych potrzeb i umożliwia im życie w warunkach odpowiadających godności człowieka. Zapobiegamy także trudnym sytuacjom życiowym przez podejmowanie działań zmierzających do usamodzielnienia osób i rodzin oraz ich integracji ze środowiskiem.

Swym doświadczeniem i wiedzą służą Państwu wszyscy pracownicy tarnobrzeskiego MOPR, dla których istotne jest dobro drugiego człowieka.


Dyrektor MOPR

Liliana Lewińska

AKTUALNOŚCI, strona 4:

Zapraszamy do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: „Usługa cateringowa Wigilii Miejskiej 2022r.”

Utworzono dnia 30.11.2022

Zapraszamy do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: „Usługa cateringowa Wigilii Miejskiej 2022 r.”

czytaj dalej na temat: Zapraszamy do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: „Usługa cateringowa Wigilii Miejskiej 2022r.”

Zapraszamy do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: „Dożywianie mieszkańców na terenie miasta Tarnobrzega”

Utworzono dnia 29.11.2022

Zapraszamy do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.:  „Dożywianie mieszkańców na terenie miasta Tarnobrzega”

czytaj dalej na temat: Zapraszamy do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: „Dożywianie mieszkańców na terenie miasta Tarnobrzega”

Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym

Utworzono dnia 31.03.2023

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu zaprasza mieszkańców Tarnobrzega do udziału w badaniu ankietowym przeprowadzanym w celu zebrania informacji potrzebnych do opracowania projektu Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Miasta Tarnobrzega do 2027...

czytaj dalej na temat: Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym

Zapraszamy do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: „Dostarczenie pojemników do selektywnej zbiórki nieczystości, wywóz i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych oraz segregowanych z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu”

Utworzono dnia 29.11.2022

Zapraszamy do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: „Dostarczenie pojemników do selektywnej zbiórki nieczystości, wywóz i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych oraz segregowanych z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie...

czytaj dalej na temat: Zapraszamy do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: „Dostarczenie pojemników do selektywnej zbiórki nieczystości, wywóz i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych oraz segregowanych z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu”

Przesunięcie rozpoczęcia Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 [POPŻ] Podprogram 2021 Plus

Utworzono dnia 05.04.2023

W nawiązaniu do poprzedniej informacji z dn. 29.03.2023 r odnośnie terminu podpisania umowy i dystrybucji artykułów żywnościowych z Podprogramu 2021 Plus uprzejmie informujemy, że został przesunięty termin wydania żywności na m-c maj...

czytaj dalej na temat: Przesunięcie rozpoczęcia Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 [POPŻ] Podprogram 2021 Plus

„Powrót do zdrowia – powrót do pracy” po kryzysie psychicznym

Utworzono dnia 23.11.2022

Doświadczyłeś kryzysu psychicznego i nie możesz wrócić do dotychczasowej pracy? Praca, którą wykonywałeś jest dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem i zastanawiasz się jakie zawody możesz obecnie wykonywać?  Zgłoś się do nas! Pomożemy Ci się przekwalifikować...

czytaj dalej na temat: „Powrót do zdrowia – powrót do pracy” po kryzysie psychicznym

Przesunięcie terminu rozpoczęcia Programu POPŻ Podprogram 2021 Plus

Utworzono dnia 05.04.2023

Tarnobrzeski Bank Żywności w związku z licznymi pytaniami uprzejmie informuje, że termin rozpoczęcia realizacji Programu POPŻ Podprogram 2021Plus został przesunięty na miesiąc kwiecień 2023. Zmiana terminu wynika z faktu, iż do dnia dzisiejszego KOWR: nie podpisał...

czytaj dalej na temat: Przesunięcie terminu rozpoczęcia Programu POPŻ Podprogram 2021 Plus

Informacja dotycząca działań pomocowych MOPR w Tarnobrzegu na rzecz osób dotkniętych bezdomnością

Utworzono dnia 21.11.2022

Mając na uwadze dobro osób bezdomnych, samotnych, starszych, niepełnosprawnych bądź będącym pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających, które mogą być narażone w nadchodzącym sezonie zimowym 2022/2023r. na wychłodzenie organizmu w Miejskim Ośrodku...

czytaj dalej na temat: Informacja dotycząca działań pomocowych MOPR w Tarnobrzegu na rzecz osób dotkniętych bezdomnością

Zapraszamy na Śniadanie Wielkanocne

Utworzono dnia 31.03.2023

Prezydent Miasta Tarnobrzega i Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu serdecznie zapraszają mieszkańców na tradycyjne Śniadanie Wielkanocne. Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 6 kwietnia br., o godzinie 12:30 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i...

czytaj dalej na temat: Zapraszamy na Śniadanie Wielkanocne

Zapraszamy do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: „Świadczenie usług schronienia w schronisku dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi dla 2 osób bezdomnych z terenu Miasta Tarnobrzeg”.

Utworzono dnia 16.11.2022

Zapraszamy do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: „Świadczenie usług schronienia w schronisku dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi dla 2 osób bezdomnych z terenu Miasta Tarnobrzeg”.

czytaj dalej na temat: Zapraszamy do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: „Świadczenie usług schronienia w schronisku dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi dla 2 osób bezdomnych z terenu Miasta Tarnobrzeg”.

Dane adresowe

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Tarnobrzegu

ul. Kopernika 3, 39-400 Tarnobrzeg

tel/fax: (0-15) 823-07-38,
               (0-15) 822-60-97
e-mail: mopr@mopr.pl
ePUAP: /e9v3t7gw31/SkrytkaESP

Numer konta bankowego :
41 1240 2744 1111 0000 3991 0006
Bank Pekao S.A. 1 Oddział w Tarnobrzegu
ul. Piłsudskiego 8
39-400 Tarnobrzeg

Godziny pracy:
Ośrodek:

poniedziałek - piątek 730 – 1530

Kasa ośrodka:
poniedziałek - piątek 1100 – 1300

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 509

W poprzednim tygodniu: 535

W tym miesiącu: 1654

W poprzednim miesiącu: 2760

Wszystkich: 329214